Hakkımızda | Daniel Tours

Hakkımızda | Daniel Tours


Daniel Tours, Mal & Nesrin Ricketts’in seyahat ve havacılık sektöründeki 30 yıllık şahsi tecrübe ve bilgi birikiminin karmasından oluşmaktadır. Bu birikim ile birlikte, Daniel Tours, kalite ve güvenirlilik esaslı kişisel hizmet sunmayı görev edinmiştir.

Mal Ricketts’in kitle tur operasyonları alanındaki köklü geçmişi ve Nesrin Ricketts’in havacılık , turizm ve organizasyon alanındaki geniş tecrübesi ile Ricketts çifti, Daniel Tours müşterilerine her zaman fayda sağlamayı amaçlayarak dünyanın dört bir yanında bulunan partner kaynağını zenginleştirmektedir.

İsmi, Ricketts çiftinin oğullarından gelen Daniel Tours, yunan adaları başta olmak üzere yaz ve kış sezonu yurtdışı, yurtiçi tatil programları, gemi kuruvaziyer turları ,uçak biletleri sunmaya devam ederken aynı zamanda Büyük Britanya’daki yabancı öğrencilere sağlanan eğitim fırsatları alanlarındaki üniversite ,eğitim ve kamp programlarının aracı danışman acentası olarak portföyünü de geliştirmeye devam etmektedir.

Daniel Tours ile yaptığınız her rezervasyonda bireysel tercihlerinizin ön planda tutulduğuna ve alacağınız hizmetin size özel ve tamamıyla benzersiz olması için uğraşıldığına emin olup, kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

 

EKİBİMİZ